کمک 4 میلیارد ریالی پیام نیازمند آزادی 20 غیرعمد را بدنبال داشت

کمک 4 میلیارد ریالی پیام نیازمند آزادی 20 غیرعمد را بدنبال داشت
دی 19, 1401
112 بازدید

دروازه‌بان تیم‌ملی به نمایندگی از ملی‌پوشان فوتبال ایران با حضور در ستاد دیه استان اصفهان زمینه آزادی 20 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم نمود. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، سید پیام نیازمند دروازه‌بازان تیم فوتبال پورتیموننزه که به صورت قرضی در باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان حضور دارد، با نیت آزادی بدهکاران مالی غیربزهکار […]

دروازه‌بان تیم‌ملی به نمایندگی از ملی‌پوشان فوتبال ایران با حضور در ستاد دیه استان اصفهان زمینه آزادی 20 زندانی جرایم غیرعمد را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه کشور، سید پیام نیازمند دروازه‌بازان تیم فوتبال پورتیموننزه که به صورت قرضی در باشگاه فرهنگی ورزشی سپاهان حضور دارد، با نیت آزادی بدهکاران مالی غیربزهکار ضمن اهدای بخشی از پاداش خود در بازی‌های جام‌جهانی به مبلغ 4 هزار میلیارد ریال، زمینه آزادی 2 زندانی زن و 18 بدهکار مالی مرد را از سطح زندان‌های استان اصفهان فراهم نمود.

 

 

 

در فرآیند رسیدگی به پرونده بیست زندانی آزاد شده از سوی این ورزشکار، شکات خصوصی با بذل گذشت 40 درصد از رقم بدهی نقش مهمی در تسریع رسیدگی‌ها داشتند، تا با این همت جمعی و اختصاص الباقی محکومٌ‌به این مددجویان به طور تقریبی پس از تحمل 3 ماه حضور در در ندامتگاه شهرستان‌های خمینی‌شهر، شهرضا، نجف‌آباد، نائین، گلپایگان و اصفهان از بند رهایی یافته و به آغوش گرم خانواده بازگشتند.

 

برچسب‌ها:, ,