منش پهلوانی کاپیتان تیم ملی برای آزادی ۱۰ زندانی

منش پهلوانی کاپیتان تیم ملی برای آزادی ۱۰ زندانی
تیر 10, 1401
59 بازدید

احسان حاج‌صفی کاپیتان با اخلاق تیم ملی با حضور در ستاد دیه کاشان، زمینه آزادی ۱۰ زندانی جرائم مالی غیرعمد را فراهم کرد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، مدیر نمایندگی ستاد دیه شهرستان کاشان با بیان این که فوتبالیست با اخلاق کشورمان همزمان با هفته قوه قضاییه بدون هماهنگی قبلی و سرزده […]

احسان حاج‌صفی کاپیتان با اخلاق تیم ملی با حضور در ستاد دیه کاشان، زمینه آزادی ۱۰ زندانی جرائم مالی غیرعمد را فراهم کرد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، مدیر نمایندگی ستاد دیه شهرستان کاشان با بیان این که فوتبالیست با اخلاق کشورمان همزمان با هفته قوه قضاییه بدون هماهنگی قبلی و سرزده در دفتر این ستاد حاضر شد گفت: حاج‌صفی پس از بررسی شرایط بدهی زندانیان جرائم غیرعمد مالی، با ارائه برگه چکی به مبلغ یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریالی زمینه آزادی ۱۰ زندانی را فراهم نمود.

علی راحمی، در خصوص این اقدام خداپسندانه ملی پوش کشورمان گفت: احسان حاج‌صفی تمایلی به رسانه‌ای کردن این موضوع نداشت، ولی ستاد دیه کاشان برای فرهنگ سازی و ایجاد روحیه کمک به همنوعان، این کار خیر ایشان را اطلاع رسانی کرد.

وی با بیان اینکه در یکسال گذشته با همکاری و همیاری مردم کاشان۱۶۰ زندانی جرایم غیرعمد از زندان آزاد شده اند ابراز امیدواری کرد سایر ورزشکاران و هنرمندان نیز با الگو گرفتن از این ورزشکار ملی پوش برای آزادی زندانیان در بند پیش قدم شوند.

 

برچسب‌ها:, ,