تلاش برای آزادی 8 زندانی زن اصفهانی در پویش «با قهرمان کربلا»

تلاش برای آزادی 8 زندانی زن اصفهانی در پویش «با قهرمان کربلا»
آبان 14, 1401
56 بازدید

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اصفهان از برپایی پویش ویژه آزادی 8 زندانی واجد شرایط کمک این نهاد مردمی تا سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) خبر داد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، اسدالله گرجی زاده در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه هیات امناء ستاد دیه استان اصفهان که با […]

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اصفهان از برپایی پویش ویژه آزادی 8 زندانی واجد شرایط کمک این نهاد مردمی تا سالروز میلاد با سعادت حضرت زینب (س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، اسدالله گرجی زاده در یکصد و هشتاد و ششمین جلسه هیات امناء ستاد دیه استان اصفهان که با ریاست حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رئیس کل دادگستری استان، علیرضا بابائی مدیرکل زندان‌ها و جمعی دیگر از مسئولین قضائی و معتمدین استانی برگزار شد، طی سخنانی اظهار کرد: علی‌رغم تلاش‌های شبانه روزی در آزادی474 زندانی جرایم غیرعمد در هفت ماهه نخست سال جاری اما متاسفانه هم‌اکنون 1065 زندانی مرد و 30 زندانی در بند حبس حضور دارند.

وی افزود: با تحقیقات جامعی که از این زندانیان انجام شده است در شرایط فعلی و بنا به ظرفیت موجود استانی در صدد هستیم 8 زندانی مستحق کمکی که پرونده آن‌ها پس از اسعلام‌های دقیق ثبتی و قانونی در اولویت رسیدگی قرار گرفته‌اند را در بازه زمانی شهادت حضرت معصومه علیها‌السلام تا ولادت با سعادت حضررت زینب کبری سلام‌الله‌علیها در نهم آذرماه از بند حبس رهایی بخشیم.

مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اصفهان یادآور شد: در فرآیند رسیدگی 66 مرد عائله‌مند هم واجد شرایط کمک احصاء شده‌اند که امید است با استقبال شایسته خیرین در قبال پویش مردمی «هم‌گام با قهرمان کربلا» که با شعار حمایت از مادران و زنان دربند ناتوانی مالی برگزار می‌شود، این زندانیان نیازمند و اغلب آبرومند هم طعم شیرین آزادی را با همت سبز نیکوکاران نوعدوست بچشند.

 

برچسب‌ها:, , ,