اصفهانی‌ها با آزادی 304 زندانی غیرعمد در ماه رمضان حماسه آفریدند

اصفهانی‌ها با آزادی 304 زندانی غیرعمد در ماه رمضان حماسه آفریدند
اردیبهشت 11, 1401
60 بازدید

رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور با تقدیر از اقدامات حبس‌زداء خیرین گفت: مردم شریف اصفهان در طول ماه رمضان با اهدای مبلغی نزدیک به 510 میلیارد ریال و آزادی 304 محکوم غیرعمد حماسه‌ساز شدند. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، سید اسدالله جولایی با اهدای رقمی معادل 2 میلیارد ریال در آخرین […]

رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور با تقدیر از اقدامات حبس‌زداء خیرین گفت: مردم شریف اصفهان در طول ماه رمضان با اهدای مبلغی نزدیک به 510 میلیارد ریال و آزادی 304 محکوم غیرعمد حماسه‌ساز شدند.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، سید اسدالله جولایی با اهدای رقمی معادل 2 میلیارد ریال در آخرین گلریزان تلویزیونی ستاد دیه استان اصفهان در ماه مهمانی خدا، با عنوان «یک شهر ضیافت» حضور داشت.

رئیس هیات امناء ستاد دیه کشور در این مراسم که به طور زنده از طریق شبکه استانی اصفهان پخش می‌شد، در سخنانی اظهار کرد: به برکت مشارکت کم‌سابقه اشخاص حقیقی و حقوقی در شهرستان‌هایی چون خمینی‌شهر، نجف‌آباد مبارکه، هرند، فولادشهر، برخوار، شهرضا، فریدن و شهرضا طی 49 آیین گلریزان برگزار شده در مجموع خیرین استانی رقمی معادل 510 میلیارد و 598 میلیون ریال برای آزادی 304 بدهکار مالی و محکوم به پرداخت دیه ناشی از حوادث رانندگی یا سوانح کارگاهی، کمک نمودند.

وی با اشاره به این که تعداد زندانیان آزاد شده نسبت به رمضان سال گذشته، رشد 150 درصدی داشته است، افزود: غیر از آیین‌های حضوری، مسولین ستاد دیه اصفهان با برپایی پویش‌های مردمی در فضای مجازی و همچنین پخش گزارش‌های خیابانی از معبر امواج رادیویی و تلویزیونی امسال خوشبختانه در قبال جذب مبالغ خُرد خیرین موفق عمل نموده و افزایش چشمگیری در جمع‌آوری وجوه داشته‌اند که این کثرت توجه نشان از صداقت و سلامت آحاد جامعه به اقدمات مجموعه ستاد دیه استان است.

 

برچسب‌ها:,