آزادی 7 زندانی غیرعمد به همت طلافروش اصفهانی

آزادی 7 زندانی غیرعمد به همت طلافروش اصفهانی
مرداد 20, 1401
48 بازدید

نیکوکار قدیمی ستاد دیه استان اصفهان یک بار دیگر با کمک نقدی خود زمینه آزادی جمعی از بدهکاران مالی ناشی از جرایم غیرعمد را فراهم نمود. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، در سالروز شهادت امام زین‌العابدین علیه‌السلام نیکوکاری که تمایل نداشت نام او فاش شود با مراجعه به نمایندگی ستاد دیه در […]

نیکوکار قدیمی ستاد دیه استان اصفهان یک بار دیگر با کمک نقدی خود زمینه آزادی جمعی از بدهکاران مالی ناشی از جرایم غیرعمد را فراهم نمود.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، در سالروز شهادت امام زین‌العابدین علیه‌السلام نیکوکاری که تمایل نداشت نام او فاش شود با مراجعه به نمایندگی ستاد دیه در استان اصفهان و بذل کمکی معادل 700 میلیون ریال الباقی بدهی 7 بدهکار مالی و محکوم به پرداخت دیات جرایم غیرعمد را تامین و شرایط آزادی این زندانیان نیازمند را فراهم نمود.

به گفته اسدالله گرجی‌‌زاده، مدیر نمایندگی ستاد دیه استان اصفهان این خیّر خداجو پیش‌تر در سال 1390 نیز با کمک اهدایی خود زمینه آزادی جمعی از محبوس نیازمندی را فراهم نموده بود که نه بر حسب سوء نیات مجرمانه که به دلیل ناتوانی مالی و ارتکاب جرایمی غیرعمد یا شبه‌عمد راهی زندان شده بودند.

وی افزود: در قالب پویش مردمی «نذر آزادی» ویژه ایام محرم و صفر خیران بسیاری در راستای آزادی مددجویان واجد شرایط اعلام آمادگی نموده و جمع زیادی از نیکوکاران نیک‌اندیش مانند همین زرگر خوش‌نام نیز با اهدای نذورات حسینی خود همیار ستاد دیه در راستای آزادی نزدیک به یک‌هزار زندانی جرایم غیرعمد موجود در سطح زندان‌های اصفهان شده‌اند.

 

برچسب‌ها:, ,