آزادی ۹ هزار زندانی غیرعمد به همت ستاد دیه در یک سال گذشته

آزادی ۹ هزار زندانی غیرعمد به همت ستاد دیه در یک سال گذشته
تیر 11, 1401
51 بازدید

رئیس هیئت امناء ستاد دیه کشور گفت: در سال ۱۴۰۰ و ۲ ماه نخست امسال با همت خیرین سراسر کشور و به واسطه حمایت‌های مادی و معنوی این عزیزان زمینه آزادی ۹ هزار و ۱۴ زندانی فراهم شد. سید اسدالله جولایی در گفت‌و گو با میزان، در تشریح میزان آزادی زندانیان جرایم مالی توسط ستاد دیه […]

رئیس هیئت امناء ستاد دیه کشور گفت: در سال ۱۴۰۰ و ۲ ماه نخست امسال با همت خیرین سراسر کشور و به واسطه حمایت‌های مادی و معنوی این عزیزان زمینه آزادی ۹ هزار و ۱۴ زندانی فراهم شد.

سید اسدالله جولایی در گفت‌و گو با میزان، در تشریح میزان آزادی زندانیان جرایم مالی توسط ستاد دیه کشور، اظهار کرد: با همت و تلاش  ستاد دیه کشور از تیرماه سال گذشته تا پایان اردیبهشت سال‌جاری، زمینه آزادی ۹هزار و ۱۴ زندانی جرایم مالی غیر بزهکار فراهم شد.

رئیس هیئت امنا ستاد دیه کشور با تفکیک جنسیت این زندانیان آزاد شده، افزود: از کل این تعداد زندانی رها شده از بند ۸ هزار و  612  نفر  زندانی مرد و  402  نفر زن زندانی بدهکار در جرایم غیرعمد بودند.

وی مبلغ بدهی این زندانیان را رقمی بالغ بر ۸۰ هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: در حوزه آزادی زندانیان غیرعمد استان اصفهان در صدر فهرست  میزان آزادی‌ این زندانیان قرار دارد.

برچسب‌ها:,