آزادی ۳۴۰ زندانی غیرعمد اصفهانی در ماه مهمانی خدا

آزادی ۳۴۰ زندانی غیرعمد اصفهانی در ماه مهمانی خدا
اردیبهشت 16, 1401
49 بازدید

رییس کل دادگستری استان اصفهان از آزادی۳۴۰ زندانی غیر عمد از سطح زندان‌های این استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رییس کل دادگستری و رییس هیأت امنای ستاد دیه استان اصفهان از آزادی۳۴۰ زندانی جرایم غیر عمد از سطح زندان‌های استان خبر داد و گفت: در این […]

رییس کل دادگستری استان اصفهان از آزادی۳۴۰ زندانی غیر عمد از سطح زندان‌های این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ستاد دیه استان اصفهان، حجت‌الاسلام اسدالله جعفری رییس کل دادگستری و رییس هیأت امنای ستاد دیه استان اصفهان از آزادی۳۴۰ زندانی جرایم غیر عمد از سطح زندان‌های استان خبر داد و گفت: در این راستا افزون بر حمایت شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، خاصه شرکت‌های بزرگ صنعتی در استان نباید از همیاری شکات خصوصی غافل بود. شاکیانی که در راستای تسهیل شرایط آزادی با چشم پوشی از وجوه مورد مطالبه خود در خط مقدم آزادی‌ها تاثیر مهمی در رسیدگی به پرونده‌های مفتوح در ستاد دیه داشتند.

وی افزود: در طول یک ماه روزه‌داری مردم مؤمن و انقلابی استان تعداد سی برنامه تلویزیونی یک «شهر ضیافت» که به صورت زنده از شبکه استان پخش گردید و همچنین تعداد ۴۸ آیین گلریزان که به صورت حضوری در شهرستان‌های استان برگزار شد در مجموع خیرین خداجو مبلغی معادل ۵۲ میلیارد تومان به زندانیان بدهکار مالی و محکومین به پرداخت دیه ناشی از حوادث کارگاهی یا سوانح رانندگی اختصاص دادند.

جعفری ادامه داد: امسال بیش از دو و نیم برابر نسبت به سال گذشته جذب مشارکت داشته‌ایم و طبق آمار سه برابر سال گذشته نیز آزادی زندانی داشته‌ایم که این حرکت حمایتی مردم اصفهان نشان از درایت آحاد جامعه نسبت به مصائب محبوسان غیربزهکار و معضلات اجتماعی دارد.

رییس کل دادگستری استان اصفهان ماه رمضان امسال را حماسه‌ای عظیم توصیف کرد و گفت: اصفهانی‌ها رمضان امسال با همیاری فوق‌العاده‌ای که داشتند طبق اظهار مسئولین کشوری شگفتی ساز شدند و به لحاظ آمار عددی ارقام جمع‌آوری شده و تعداد زندانیان جرایم غیرعمد آزاد شده، با اختلاف بسیار در صدر استان‌های کشور قرار گرفتند.

 

 

برچسب‌ها:, ,