مردم، پشتیبان واقعی ستاد دیه اصفهان

مردم، پشتیبان واقعی ستاد دیه اصفهان
اردیبهشت 9, 1403
63 بازدید

مدیر ستاد دیه استان اصفهان عنوان نمود: مردم، پشتیبان واقعی ستاد دیه اصفهان در سال گذشته مردم و خیرین اصفهانی با کمک های خیرخواهانه خود زمینه آزادی ۸۸۸ نفر شامل ۸۵۵ مرد و ۳۳ زن زندانی را در این استان فراهم نمودند. رئیس ستاد دیه استان اصفهان، ضمن بیان مطلب فوق و با قدردانی از […]

مدیر ستاد دیه استان اصفهان عنوان نمود:

مردم، پشتیبان واقعی ستاد دیه اصفهان

در سال گذشته مردم و خیرین اصفهانی با کمک های خیرخواهانه خود زمینه آزادی ۸۸۸ نفر شامل ۸۵۵ مرد و ۳۳ زن زندانی را در این استان فراهم نمودند.
رئیس ستاد دیه استان اصفهان، ضمن بیان مطلب فوق و با قدردانی از همت و تلاش همه مردم و خیرین این استان در امر کمک به آزادی زندانیان غیر عمد اظهار داشت: مردم و خیرین نوعدوست اصفهان در سال ۱۴۰۲ همچون سال‌های گذشته با غیرت مثال زدنی و با ایثار و گذشت توانستند لبخند را بر چهره زندانیان و خانواده آنان نشانده و بذر امید و انسانیت را در جامعه منتشر نمایند.
اسدالله گرجی‌زاده، همچنین اضافه نمود: مردم اصفهان پشتیبان واقعی ستاد دیه بوده و ۲۸ درصد بیشتر از سال ۱۴۰۱ به ستاد کمک کردند و این موجب افتخار ماست که در خدمت چنین مردم باصفا و پرا احساس هستیم که دلسوزانه با عشق و علاقه وصف ناپذیری، شکرگزاری و سپاس از خداوند متعال را با انفاق مال خود به معنای واقعی ترسیم می‌کنند.
وی در ادامه افزود: اصفهان از نظر جذب کمک‌های مردمی جهت آزادی زندانیان جرایم غیر عمد در کشور مقام اول را داراست.
مدیر ستاد دیه استان اصفهان، در بخش دیگری از سخنانش از همت و مشارکت مردم این استان در امر آزادی زندانیان قدردانی نمود و از آحاد مردم و خیرین این استان خواست که با هر مبلغ و هر نیتی در کنار این ستاد باشند.
وی اضافه نمود: کمک‌های افراد هرچند ناچیز می‌تواند خانواده‌ای را از نگرانی و انتظار نجات داده و آرامش را به خانواده‌ها بازگرداند.
گرجی زاده، در پایان از افتتاح امکان جدید سایت و ایجاد درگاه الکترونیکی پرداخت کمک‌های آنلاین مردمی خبر داد و افزود: خیرین محترم می‌توانند جهت اختصاص کمک های مورد نظر خود به آزادی زندانیان، به آدرس https://isfahanipro.ir مراجعه و مبالغ خود را به حساب این ستاد واریز نمایند.

شماره حساب بانک ملی: 0105506370007

شماره کارت بانک ملی : 6037991899854321

شماره شبا : ir860170000000105506370007

جهت کمک آنلاین کلیک کنید